Hakkımızda

SAMSUN’da İlk Çocuk Denge Ve Koordinasyon Oyun Merkezi

Psikogym spor ve yaşam merkezi olarak Mart 2022’den itibaren alanında uzman ekibiyle sizlere hizmet sunmaya başladık.

 

Gelişim bir bütündür, bebeklikte başlar ve sıralı bir yol izler izler. Ancak her çocuk bireysel farklılıklardan dolayı aynı zamanda gelişim evrelerini tamamlayamayabilir.

Ruh ve beden her zaman birdir. Psikogym Spor ve Yaşam Merkezi olarak temel amacımız bu ahengi devam ettirip, psikolojiyle sporu birleştirerek farklı bir alanda hizmet vererek, kendi alanlarında uzman bir kadroyla daha fazla bireylere ulaşmaktır. Psikoloji alanında dünya çapındaki deneyimleri ülkemizde de uygulayarak topluma kaliteli hizmet sunmak, aile ilişkilerini arttırarak, çocuk yetiştirirken zorlandıkları konularda onlara destek olmak ve doğru şekilde eğitim vermektir. Aile bağlarını güçlendirmek, aynı zamanda bireylerle ilgili psikoloji alanında danışmanlık hizmetlerini kolay, ulaşılabilir seviyede vermek, sağlık, spor ve ruhu tek bedende buluşturmak temel misyonumuzdur.

Psikogym spor ve yaşam merkezi olarak ülkemizde ve şehrimizde daha fazla bireylere ulaşmak ve kendimizi en kaliteli şekilde tanıtarak hizmet sunmak.

 Psikolojiyle sporu beraber yürüterek Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen psikoloji danışmanlık merkezi gibi, işimize farklılık katarak yaratıcı, örnek bir kurum olmak temel amacımızdır.